тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Краматорську буде відкрито офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

У середу, 4 вересня, о 18:00 в Краматорську за адресою вул. Катеринича, 16 А  відбудеться відкриття офісу німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини.

У відкритті візьмуть участь Державний секретар парламенту при федеральному міністрі економічного співробітництва та розвитку Німеччини Марія Флахбарт, відповідальний за економічну співпрацю у посольстві Німеччини в Києві Тобіас Шрадер, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, регіональний директор GIZ Україна Сабіне Мюллер, регіональний керівник банку розвитку KfW Курт Штрасер, директор Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф, міський голова Краматорська Андрій Панков.

З нового офісу буде здійснюватись координація проектів GIZ, які реалізуються на підконтрольній українському уряду території Донецької та Луганської областей.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні цієї події. Акредитація триває до 15:00 4 вересня за номером телефона 099 515 74 04,або за адресою: Andrii.makrushyn@giz.de

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/u-kramatorsku-bude-vidkrito-ofis-nimeckogo-tovaristva-mizhnarodnogo-spivrobitnictva-giz