тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вітання з річницею визволення Торецька

Шановні мешканці міста Торецьк!

Щиро вітаю Вас з річницею визволення Торецька.

Більше 5 років триває російсько-українська війна. За оцінками Організації Об’єднаних Націй, вона є одним із найсмертоносніших конфліктів у Європі з часів Другої світової війни. Жертвами російської агресії в Україні стали більше 40 тисяч осіб. Понад 13 тисяч із них загинули. Майже 1,5 мільйона мешканців сходу України вимушено покинули домівки. У березні – квітні 2014 року російсько-терористичні війська окупували більше семи відсотків східної території України. 

Торецьк перебував під контролем бойовиків з травня 2014 року.

П’ять років тому, 21 липня 2014 року, 41 військовий Збройних сил України героїчно стримували наступ більш як 200 озброєних бойовиків, посилених 2 танками і БМП, але утримали оборону, і вже до вечора українські війська отримали повний контроль над містом і підняли над ним державні прапори.

Висловлюю вдячність кожному військовослужбовцю, що відстоював конституційне право мешканців міста жити у вільній Україні, щиро співчуваю рідним і близьким та вклоняюся світлій пам’яті українських воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Слава українським воїнам! Слава Україні!

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м. Торецьк
Донецької області Ярослав Руденко