тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Випробувальний центр Торецької міської філії Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» акредитований на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ІSО/ІЕС 17025

Починаючи з 2002 року Випробувальний центр Торецької міської філії Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» акредитований на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ІSО/ІЕС 17025 у Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

У 2019 році Випробувальний центр черговий раз підтвердив свою компетентність, а також отримав дозвіл на використання комбінованого знаку ІLАС МRА в поєднанні з національним знаком акредитації на протоколах досліджень.

Використання знаку ІLАС МRА на протоколах випробувань забезпечує їх визнання в 70 країнах світу, які підписали угоду з Міжнародною організацією з акредитації лабораторій ІLАС (МRА). Все це допоможе подолати експортні бар’єри, скоротивши витрати та час вітчизняних виробників на повторні процедури дослідження своєї продукції за кордоном: «ВИПРОБУВАНО ОДИН РАЗ – ПРИЙНЯТО СКРІЗЬ».

ilac mra2

ilac mra