тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Голова Донецької ОДА оглянув будівництво двох спортивних об’єктів у Бахмуті

9 липня голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко з робочим візитом відвідав Бахмут та ознайомився з процесом реалізації двох проектів – КЛПЗ “Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру” та стадіону “Авангард”.

Наразі на стадіоні проводять реконструкцію дренажної системи та влаштування штучного покриття футбольного поля 105х68 м на стадіоні, який передано з комунальної власності територіальної громади міста Бахмут на баланс Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки. Поряд зі стадіоном відбувається оновлення п’ятиповерхового гуртожитку загальною вартістю 27364, 566 тис. грн. Фінансування будівництва здійснюється спільно з Європейським інвестиційним банком за проектом “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”. 
Роботи з будівництва спортивного комплексу розпочалися ще в 2018 році і досі тривають. Планується,що КЛПЗ буде включати в себе також гуртожиток та водолікарню з басейном. Площа забудови становить 927, 96 кв. м. Будівля двоповерхова висотою 10, 6 м. Гуртожиток налічуватиме 10 місць з площею забудови 203,29 кв.м. 
Будівля водолікарні розрахована на 36 відвідувань у зміну з площею забудови 222,29 кв.м.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/golova-doneckoyi-oda-oglyanuv-budivnictvo-dvoh-sportivnih-obyektiv-u-bahmuti