тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулась апаратна нарада під головуванням керівника ВЦА м. Торецьк Ярослава Руденко

1 липня відбулась апаратна нарада під головуванням керівника ВЦА м. Торецьк Ярослава Руденко, заступників керівника Олени Кульбачної та Сергія Винника, голів міськсел рад, керівників підприємств та організацій міста.
Під час наради були порушені питання водозабезпечення, благоустрою та елетрополстачання міста та прилеглих населених пунктів.

«Водопостачання. Дав доручення щодо проведення відповідними фахівцями аналізу графіку підвозу води в смт Новгородське. Отримуючи безліч звернень від мешканців селища хочу впевнитись в його раціональності. Зі свого боку зауважу, що для організації підвозу води надається міська техніка з цистернами та паливо, працюємо над виділення додаткової техніки.
Благоустрій. Дав доручення створити комісію по обстеження міста, яку я очолю, та доповісти щодо раціональності розподілу ресурсів для забезпечення нормальних умов життєдіяльності. Окремо перевірити виконання розпоряджень по благоустрою прилеглих територій по закріпленим за підприємствами та суб’єктами господарської діяльності територіями.
Електрозабезпечення. Щодо ситуації з проведенням ремонтних робіт ліній електропостачання дав доручення негайно направити листи до редакції газети «Дзержинский уезд», керівництву РЕМ для виправлення неправдивої інформації щодо проведення поточних робіт. Не буде тотального відключення електроенергії.» – зазначив керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко на своїй сторінці у Фейсбук.