тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Євген Вілінський провів зустріч з представниками ОБСЄ

Сьогодні у Краматорську відбулася зустріч представників Донецької облдержадміністрації під головуванням першого заступника Євгена Вілінського з делегацією Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Під час заходу сторони обговорили питання політичної, економічної, гуманітарної ситуації в регіоні.

Як підкреслив Євген Вілінський, однією з найбільших проблем Донецької області є водопостачання. Через постійні обстріли ускладнюється робота ремонтних бригад.

«Метою мого візиту є ознайомлення з роботою команди моніторингової місії. Головне завдання  – це розведення сторін у станиці Луганської та встановлення перемир’я під час збору врожаю. Я знаю, ви теж зацікавлені у припиненні вогню», – зазначив Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ) в Україні Халіт Чевік.

У свою чергу Євген Вілінський наголосив на необхідності подальшого плідного співробітництва.

«Ми завжди вітаємо комунікації, відкритості. Чим більше зможемо передати інформації один одному, тим простіше буде приймати рішення. І коли виникають термінові проблеми, ми завжди знаходимо ваших колег. Але, нажаль, навіть зусилля такої поважної організації не призводять до успіху. Ворог продовжує порушувати режим тиші і навіть обстріляв співробітників ДСНС під час ремонтних робіт у Мар’їнці», – підкреслив перший заступник Донецької облдержадміністрації.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/yevgen-vilinskij-proviv-zustrich-z-predstavnikami-obsye