тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Роз’яснення з питання зменшення переплати за житлово-комунальні послуги роз’яснюємо наступне

Шановні мешканці міста!

У зв’язку з великою кількістю звернень громадян з питання зменшення переплати за житлово-комунальні послуги роз’яснюємо наступне:

На виконання Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 534, надавачами комунальних послуг на 1 травня та на 1 жовтня кожного року проводиться розрахунок суми невикористаної субсидії за особовими рахунками споживачів. За результатами проведення зазначеного розрахунку, сума невикористаної субсидії повертається до бюджету, внаслідок чого, переплата за спожиті комунальні послуги, що існувала станом на 1 травня та 1 жовтня, може бути зменшена.

Для уточнення інформації, щодо залишку грошових коштів на особових рахунках, Ви можете звернутись до підприємств, що надають комунальні послуги:
– постачання теплової енергії – в/о «Дзержинськтепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго»: вул. Світла, б. 5, тел. – 44051;
– централізоване водопостачання та водовідведення – Торецьке ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»: вул. Центральна, б. 65, тел. – 40515;
– постачання природного газу – Торецьке відділення Костянтинівського УГГ: вул. Донбаська, б. 55, тел. 40594;
– постачання електричної енергії – Торецький ЦОК ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»: вул. Дружби, б. 24а