тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Керівник ВЦА м. Торецьк Ярослав Руденко зустрівся з заступником віцепрем’єр Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Парцхаладзе

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко зустрівся з заступником віцепрем’єр Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Парцхаладзе. Зустріч відбулась в рамках співробітництва з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За результатами зустрічі маємо наразі вже підписані угоди про передачу коштів для реалізації в 2019 році двох проектів. ⤵️

➡️ Капітальний ремонт Опорного закладу “Торецька загальноосвітня школа I-IIІ ступенів № 6” військово-цивільної адміністрації міста Торецька Донецької області. Утеплення фасадів та покрівлі будівлі, заміна вікон та дверей – вартість 25 486,429 тис.грн.
➡️ Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» – вартість 20 115,234 тис.грн.

Загальні обсяги фінансування проектів безповоротної кредитної програми понад 45 млн. гривень. Варто зауважити, що проекти реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського Інвестиційного Банку, проте місто отримає кошти державного бюджету безповоротно.

Також за результатами зустрічі отримали попередні підтвердження щодо фінансування двох проектів на 2020 рік. ⤵️

➡️ Капітальний ремонт будівлі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області – вартість 34 559,791 тис.грн. 
➡️ Капітальний ремонт частини приміщень 1 поверху лікувально-терапевничного корпусу (п’ятиповерховий) «Центральної міської лікарні» для створення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. – вартість 29 129,738 тис.грн.

«Як керівник ВЦА м. Торецьк хочу зауважити, що реалізація цих проектів є потужним кроком в оновлені та осучаснені об’єктів соціальної сфери. Місто, яке знаходиться на лінії розмежування обов’язково повинно мати якісне медичне обслуговування, а в умовах близькості до лінії фронту відділення екстреної медичної допомоги – це підвищення гарантії безпеки життя. Сучасні та якісні умови освіти сприятимуть розвитку наших дітей та молоді. Також наразі акумулюємо кошти міського бюджету для створення проектної документації з метою отримання подальшого фінансування на модернізацію закладів дошкільної освіти. Серед проектів запланована реконструкція та модернізація ЗДО №11. Заклад відібрано з урахуванням наявності басейну, саме тому в ході реалізації даного проекту буде реконструкція басейну на території закладу, де стане можливим проведення лікувально-профілактичних занять для дітей хворих на сколіоз тощо. Також, під час зустрічі обговорили перспективу реконструкції СК «Авангард» – зазначив керівник ВЦА м. Торецьк Ярослав Руденко.