тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Інформація про зміни до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси на позачергових виборах народних депутатів України 21.07.2019

Шановні виборці !

Відділ ведення Державного реєстру виборців

військово-цивільної адміністрації міста Торецьк інформує про зміни до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

на позачергових виборах народних депутатів України 21.07.2019

29.05.2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13.09.2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування (далі — ТЗМГ) документів (копії документів), які підтверджують мотивування, скасовано.

Мотивація ТЗМГ зазначається лише у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: “за сімейними обставинами”, “у зв’язку з відрядженням”, “у зв’язку з виробничою необхідністю”, “за місцем роботи”, “за місцем навчання”, “за місцем фактичного проживання”, “у зв’язку із відпусткою”, тощо.

Водночас повідомляємо, що на період проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року орган ведення Реєстру може тимчасово змінити місце голосування виборцю на іншу виборчу дільницю, в тому числі поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу. У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі.

Заява виборця про ТЗМГ подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Більш детальна інформація щодо порядку оформлення ТЗМГ надається в постанові Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.

Звертаємо увагу, що заяву про ТЗМГ необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, тобто до 15 липня 2019 року включно.

Не залишайте можливість реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України на останній день!

Адреса відділу: м.Торецьк, вул.Маяковського, 26А;

Графік роботи: з 7:30 до 16:00

Контактний телефон: (06247)4-10-50