тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Керівник ВЦА міста Торецьк Ярослав Руденко особисто привітав працівників засобів масової інформації міста

Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники засобів масової інформації – журналісти. З нагоди цієї дати керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко особисто привітав працівників засобів масової інформації міста та вручив подяки та пам’ятні сувеніри.

«В умовах інформаційної війни міські засоби масової інформації відіграють дуже важливу роль в житті нашої громади. Професійне життя журналістів насичене та активне. Кожного дня інформаційні виклики, події та нові теми для висвітлення. Дякую Вам, спільними зусиллями ми поширюємо інформацію про місто, розповідаємо про позитивні зміни та виклики. Окрема вдячність всім журналістам нашої країни, ваша робота дозволяє не потрапляти в капкан пліток та упередженої інформації.» – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Ярослав Руденко.
Після урочистої частини відбулось бліцінтерв’ю керівника ВЦА з представниками інтернет-видання «Торецк.City», редакції газети «Шахтарський Торецьк», КП «Телерадіокомпанія «ТРК-8» та газети «Дзержинський уєзд», в якому Ярослав Руденко виступив в ролі інтерв’юера. 
Керівник ВЦА поставив питання, як оцінюють свою діяльність самі журналісти. 
Андрій Грудкін (інтернет-видання «Торецк.City») відповів, що «Торецк.City» – це новий контент у місті, і поки що в нього відсутні конкуренти, але вони охоплюють різноманітні цікаві події міста та намагаються донести до мешканців якомога більше інформації про життя Торецька та прилеглих селищ. 
Олена Кулик (газета «Дзержинський уєзд») розповіла про свій досвід роботи та висвітлення не тільки радісних, а і сумних подій, які, на жаль, відбуваються в Торецьку, зважаючи на те, що місто знаходиться на лінії розмежування. 
Денис Кшеминський та Вікторія Шеянова (газета «Шахтарський Торецьк») зазначили, що намагаються удосконалити газету, в якій працюють, охопити якомога більше подій міста, зробити її цікавою та корисною читачу.
Директор КП «Телерадіокомпанія «ТРК-8» Тетяна Чучко підкреслила, що ТРК-8 – єдина місцева телерадіокомпанія, яка функціонує в прифронтовому місті, але своїм маленьким колективом вони намагаються плідно працювати та вчасно доносити важливу інформацію тореччанам.
Військово-цивільна адміністрація м. Торецьк висловлює вдячність всім журналістам за внесок у розвиток інформаційного простору та бажає наснаги, плідної праці, натхнення та творчих здобутків.