тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва “Чому я обираю власний бізнес”

Донецька торгово-промислова палата інформує про  проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва “Чому я обираю власний бізнес”.
Ідея конкурсу – надання  консультаційної допомоги на етапах становлення та розвитку бізнес-ідей  підприємниць – виникла в результаті системної роботи Комітету розвитку Жіночого підприємництва Донецької ТПП.

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізес-ідей.
До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес – ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.
Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».
Конкурс розпочато  з  4 березня 2019 року.
Для участі у Конкурсі учасникам у термін до 6 вересня 2019 року необхідно ознайомитись з  Положенням про конкурс  та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну  конкурсну заявку
Переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможці у номінаціях будуть нагороджені під час проведення заходів Донецької ТПП.

Контактні особи: Наталя Іванова  +380 50 471 44 40   natali.dcci@gmail.com
                           Аріна Казілова   +380 95 550 09 19  arina.kazilova@gmail.com

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва ВЦА м. Торецьк