тризуб
Торецька міська військова адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Закінчилась тижнева першість міста серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Торецьк з футболу «Шкіряний м’яч-Весна 2019»

Закінчилась тижнева першість міста серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Торецьк з футболу «Шкіряний м’яч-Весна 2019». У змаганнях взяли участь 14 команд, цей тиждень виявився дуже спекотним, кожна команда боролася з неймовірним бажанням здобути титул переможця, але змагання є змагання і перемогу здобули найсильніші.

Перше місце посіла команда ЗЗСО №3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови», на другому місці команда ЗЗСО №16, третю сходинку п’єдесталу зайняла команда Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 6».
Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами від військово-цивільної адміністрації міста Торецьк. Дякуємо міському управлінню освіти та міській федерації футболу за організацію змагань.