тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Краматорську відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» та прес-конференція для ЗМІ

23 травня 2019 року з 16:00 до 18:00 у Краматорську в Geek Bunker за адресою вулиця Марата, 8 відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» та прес-конференцію для ЗМІ.

СЕРЕД СПІКЕРІВ:

Дмитро Золотухін – заступник міністра інформаційної політики України

Ігор Стокоз – заступник голови Донецької ОДА

Володимир Єрмоленко – директор європейських проектів ГО «Інтерньюз-Україна», співавтор посібників «Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою» та «Приборкати Гідру».

Відвідувачі інсталяції зможуть перевірити свою стійкість до маніпуляцій у настирливій «кімнаті пропаганди» та познайомитися з єдиним у світі фейкологом – лікарем Пігулко. У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером.

Гості інсталяції мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Пан Пігулко чудово розуміється на методах дезінформації та здатен розпізнати навіть найбільш правдоподібні фейки. За допомогою «кісельовометра» він швидко визначить кількість «кісельових» у крові гостей. Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише фейкогінні, якісний інфодетокс або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити кожного відвідувача повністю кісельов-free!

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/439257983505226/

Контактна особа: Катерина Богуславська, 093 145 4473, kboguslavska@internews.ua

Захід відбудеться в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/u-kramatorsku-vidbudetsya-vidkrittya-interaktivnoyi-instalyaciyi-propagandarium-ta-pres-konferenciya-dlya-zmi