тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Російські найманці не пропускають дітей здавати ЗНО на підконтрольній Україні території

Про це заявив на свої сторінці у соцмережі Facebook заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз.

Він зазначає, що в цьому році на ЗНО з непідконтрольної частини Донецької області зареєструвалося 834 особи. Перший іспит з математики складало 430 осіб. Сьогодні іспит з української мови, який мали складати 678 осіб.

«Зараз реєструються телефонні звернення з інформацією про те, що вчора на Гнутово, сьогодні на Оленівці бойовики припинили пропускати дітей, які сьогодні мали складати ЗНО. Батьки стверджують, що вони бачили на блокпостах терористів списки з особливими помітками, згідно яких, їх дітей не пропустили на підконтрольну Україні територію», – повідомив Ігор Стокоз.

Також він зазначив, що  для дітей, які не мають змоги скласти іспити ЗНО з причини блокування, буде організована додаткова сесія.  Терміни проведення додаткової сесії будуть доведені особисто до кожної зацікавленої особи.

Станом на 15.00 за інформацією департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації російські окупаційні війська не пропустили 71 особу на підконтрольну Україні територію для проходження ЗНО.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/rosijski-najmanci-ne-propuskayut-ditej-zdavati-zno-na-pidkontrolnij-ukrayini-teritoriyi?v=5ce6967958ab7