тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Делегація Торецька взяла участь у відзначенні Дня Європи в місті Бахмут

18 травня Донеччина відзначала День Європи, нижній парк міста Бахмут гостинно приймав делегації міст та районів області. Торецьк презентував країну Європейського Союзу – Мальту. Поринувши в культуру та традиції країни тореччани підготували мальтійські сувеніри, виконанні власноруч нашими місцевими майстрами, а національні страви Мальти були презентовані шеф-кухарем та су-шефами від кафе «Шалє». Вокально-хореографічну частину кульури Мальти презентувала творча молодь міста. Запальні танці та виконання пісенних композиції від мальтійських виконавців, яскраві костюми та щирі посмішки, все це дозволило глядачам не залишитись байдужими від колоритної культури Мальти.

«Дякую всім, хто готував торецькі локації та музичну програму, Ви – неперевершені та найкращі ! Пишаюсь, що маємо такі таланти в місті. Кожному з вас величезне дякую. До речі, паста “Бебуш”, яку готував шеф – кухар з Торецька Ярослав від кафе «Шалє» стала найпопулярнішою стравою на святі, черга була незчисленна. Це свято кожного року відкривається по-новому, з новим присмаком української культури та європейських цінностей.» – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко.

Участь в обласному заході святкування Дня Європи була б не можливою без потужної підготовки та відповідальному підходу безлічі талановитих людей. Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює вдячність: відділу культури, музичній школі ім.. Івана Карабиця, ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж», студії танцю «Асорті» ЦДЮТ, студії танцю «Амані», центральній бібліотеці для дорослих, міському управлінню освіти, колективу кафе «Шалє», “Костюмерній у Юлії”.