тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Розпочався обласний форум «Взаємодія суб’єктів у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству в Донецькій області: посилення координації та ефективності надання послуг»

15 травня в місті Маріуполь розпочався дводенний обласний форум «Взаємодія суб’єктів у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству в Донецькій області: посилення координації та ефективності надання послуг». З метою ефективної координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству участь у заході взяла делегація від міста Торецьк до складу якої увійшли працівники військово-цивільної адміністрації м. Торецьк.

✔ Форум ініційований управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, за сприяння Міністерства соціальної політики України та в партнерстві з Маріупольською міською радою. Проведення заходу підтримано Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в рамках Програми ООН з Розбудови Миру й Відновлення. Метою форуму є визначення механізмів налагодження ефективної міжвідомчої взаємодії і розвитку системи послуг у сфері запобігання та протидії насильству в Донецькій області.