тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» відбулось обговорювання щодо фізичного, психологічного, сексуального та економічного насильства

8 травня в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» відбулось обговорювання щодо фізичного, психологічного, сексуального та економічного насильства. До участі в обговорюванні долучились працівники військово-цивільної адміністрації міста Торецьк, керівники служб та організацій, які займаються соціальною роботою, працівники правоохоронних органів, закладів освіти, культури.

Представник благодійного фонду «Слов’янське серце», який надає юридичну та психосоціальну підтримку незахищених верств населення, які опинилися у важкій життєвій ситуації, Катерина Ханева ознайомила присутніх про основні напрямки реалізації заходів щодо запобігання насильства та гендерної нерівності.
Домашнє насильство – це випадок, коли не потрібно терпіти знущання чи соромитись. Важливо говорити про це, запобігати таким випадкам та інформувати компетентні органи.
З питань проявів насильства, у разі необхідності, ви можете звернутись на національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства La Strada-Україна:
116-123 (з мобільного телефону),
0-800-500-335 (зі стаціонарного телефону).
Телефони працюють цілодобово, безкоштовно, анонімно.