тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«74 роки тому закінчився найбільший військовий конфлікт в історії людства. За роки війни захищати кордони вирушили понад 10 тисяч мешканців міста. Не повернулись з фронтів Другої світової більш ніж 5 тисяч тореччан. За визволення міста від нацистських окупантів загинули понад 200 воїнів. 
З роками все менше лишається свідків тих подій, наразі на території Торецька мешкає 10 учасників бойових дій Другої світової війни. Боляче усвідомлювати що минулого року їх було 15. Час пам’ятає кожного, пам’ять про Героїв не згасає ні в наших серцях ні в нашій свідомості.» – зазначив керівник військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Ярослав Руденко.

Напередодні свята Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники Управління соціального захисту населення подарунками від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк привітали ветеранів, які були безпосередніми учасниками бойових дій Другої світової війни.

Шановні ветерани, низький уклін Вам за ваш героїчний подвиг, за те, що не шкодуючи власного життя в жорстокій битві Ви виборювали нашу свободу, захищаючи українську землю від нацизму. Ви завжди будете для нас справжнім прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння.