тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулось засідання круглого столу щодо розгляду проекту розпорядження керівника ВЦА м. Торецьк «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах загального користування»

6 травня в приміщенні ВЦА м. Торецьк відбулось засідання круглого столу щодо розгляду проекту розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах загального користування».

Засідання відбулось за участю заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Сергій Винник, представників УЖКГ, перевізників, громадськості та ЗМІ.

Протягом місяця відповідно до чинного законодавства мешканці міста мали можливість ознайомитись зі змістом проекту та аналізом регуляторного впливу на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області в розділі «Регуляторна діяльність» – рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів», «Аналіз регуляторних актів». Відповідний проект розпорядження спрямований на досягнення балансу інтересів пасажирів та перевізників, які працюють на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху та маршрутному таксі.

Нажаль, з моменту оприлюднення регуляторного акту зауважень та пропозицій від мешканців міста на адресу військово-цивільної адміністрації м. Торецьк не надійшло, тому ракурс засідання круглого столу був спрямований на загальне обговорення підвищення тарифів та якості надання автотранспортних послуг на території міста та прилеглих селищ. 
Під час дискусії з метою забезпечення економічно обґрунтованого рівня тарифів перевізники та представники перевізників окреслили основні статті витратної частини для роботи міських маршрутів громадського транспорту. Також під час засідання задля забезпечення стабільного, безпечного та якісного обслуговування пасажирів було обговорено дотримання перевізниками умов Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Відповідний проект розпорядження було розроблено на підставі Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», «Про ціни та ціноутворення», Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту».