тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На Донеччині обговорили підготовку до ЗНО-2019

Сьогодні у Краматорську відбулася робоча нарада з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-2019) під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза. Під час наради присутніми були обговорені питання щодо підготовки та проведення ЗНО результатів навчання у 2019 році, забезпечення безпеки проведення ЗНО та організації широкомасштабної інформаційної кампанії.

Спільним наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти затверджено 67 пунктів проведення ЗНО. 

Загалом зареєстровано 14 910 учасників ЗНО-2019, з них 834 учасники з тимчасово непідконтрольних територій Донецької області. На території області визначено 11 базових округів проведення ЗНО  – Бахмут, Волноваха, Добропілля, Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Маріуполь, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк (за узгодженням з Українським ЦОЯО). 

У містах Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ працюватимуть 6 пунктів перевірки завдань відкритого типу з української мови і літератури, математики та англійської мови. До роботи на пунктах проведення ЗНО-2019 залучено 3754 педагогів. 

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/na-donechchini-obgovorili-pidgotovku-do-zno-2019