тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

28 квітня Україна та увесь світ відзначили День охорони праці

Свято має сумну першоісторію, однак з огляду на неї все більша кількість людей замислюється над тим, як зробити майбутнє праці безпечним та здоровим.

 В рамках виконання заходів присвячених Всесвітньому дню охорони праці, 25 квітня 2019 за участю членів Організаційного комітету з підготовки та проведення в місті Торецьк тижня охорони праці проведено відкритий урок на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці» для студентів Донбаського Державного коледжу технологій та управління. Проведення таких уроків в коледжі вже стало традиційним і має мету привернути увагу студентів до питань дотримання норм законодавства з охорони праці.

В заході прийняли участь Цурган В.М.- завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС  України у Донецькій області, Таранюк С. Г. – головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УСЗН, Афонін В.М.- головний державний інспектор відділу гірничо-технічного  нагляду у Торецькому регіоні.

Під час проведення уроку присутнім були розкриті проблеми забезпечення ефективної реалізації прав працівників на безпечні та здорові умови праці. Наголошено, що головними принципами сприяння безпеці і гігієні праці є: визначення виробничих небезпек та оцінка ризиків; усунення виробничих ризиків чи небезпек у місцях їх виникнення;  розвиток національної культури профілактики у сфері безпеки та гігієни праці, яка передбачає інформацію, консультації та підготовку. Також доведена інформація про заходи, які проводяться у місті Торецьк в ході проведення Тижня з охорони праці.

По закінченню уроку гості  побажали студентам міцного здоров’я,  наснаги до знань та ще раз наголосили, що питання забезпечення належного управління безпекою та гігієною праці є пріоритетним напрямком соціальної політики держави.Головне, щоб про це пам’ятали та говорили не лише в День охорони праці, а щодня і щороку.