тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В Торецькому професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей

В Торецькому професійному ліцеї в рамках реалізації плану заходів Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року відбувся День відкритих дверей.

Участь у заході прийняли заступник керівника ВЦА м. Торецьк Олена Кульбачна, в.о. начальника відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва Вікторія Євстигнеєва, педагогічний колектив та учні ліцею, підприємці, учні навчальних закладів міста та ЗМІ.

В ході заходу учні Торецького професійного ліцею в форматі флеш-мобу презентували спеціальності, на які йде набір на навчання в закладі. Також за участі представників влади, підприємців та керівництва ліцею відбувся «круглий стіл» щодо впровадження у 2019 році елементів дуальної освіти в місті Торецьк. Під час якого присутні обговорили питання щодо сприяння працевлаштуванню випускників закладу в сфері малого бізнесу міста Торецьк

Гості заходу під час екскурсії ознайомились з матеріально-технічною базою навчальних кабінетів та майстерень, відвідали майстер-класи зі складання серветок, комп’ютерного діагностування автомобілів, запалювання зварювальної дуги та сучасного опорядження будівель.

По завершенню відвідувачів Дня відкритих дверей частували солодкими подарунками. Родзинкою заходу став глінтвейн-брейк з презентацією шоколадного фонтану.