тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оздоровлення та відпочинок дітей в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка»

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк повідомляє, що для дітей Донецької області Урядом Республіки Молдова  виділено 10 безкоштовних путівок  з 03 по 20 травня  2019 року до  Центру реабілітації «Сергіївка» смт. Сергіївка, Одеська область, Білгород-Дністровський район (далі – Центр).

Центр  спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.  На  18-денний  курс лікування та реабілітації  приймаються діти віком від  7 до 14 років.

Проїзд до Центру реабілітації для дітей «Сергіївка» здійснюється централізовано  Департаментом соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації. Оплата проїзду до м. Одеса (смт. Сергіївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків.

ВАЖЛИВО! 10 безкоштовних путівок отримані на ВСЮ ДОНЕЦЬКУ ОБЛАСТЬ і путівки розподіляються  Департаментом соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації по мірі надходження заявок від Управлінь соціального захисту населення в містах та районах.

Заяви приймаються від батьків або осіб, що їх замінюють до 16:00 18  квітня 2019 року.

За  більш детальнішою інформацією звертайтеся до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк (м. Торецьк, вул. Євгенія Седнєва, б. 1)  каб. № 10.