тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 08 по 12 квітня 2019 року

За період з 08 по 12 квітня 2019 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 13103,4 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 2037,4 тис. грн., трансферти з державного бюджету – 3425,8 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 7640,2 тис.грн.

За вказаний період з урахуванням залишків коштів на початок періоду профінансовані видатки в сумі 11711,0 тис.грн. у тому числі:

* за загальним фондом – 11688,2 тис.грн., з них  захищені статті видатків складають 11268,8 тис.грн., а саме:

– заробітна плата з нарахуваннями – 3460,2 тис.грн.,

– медикаменти та перев’язувальні матеріали – 6,6 тис.грн.,

– продукти харчування – 93,9 тис.грн.,

– оплата енергоносіїв – 67,8 тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, тимчасової державної допомоги та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 6846,1 тис.грн.,

– надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 693,1 тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та  виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя – 101,1 тис.грн.

* за спеціальним фондом  за  рахунок коштів міського бюджету фінансування склало 22,8тис.грн. у тому числі  капітальний ремонт частини приміщень закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 9 “Веселка” військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області з благоустроєм прилеглої території, за адресою: Донецька область, м.Торецьк, вул.Маяковського – 11,3 тис.грн., придбання комп’ютеру – 11,5 тис.грн.

Фінансове управління військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області