тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Поблизу Василівки російські найманці обстріляли ремонтну бригаду компанії «Вода Донбасу»

12 квітня, під час виконання ремонтних робіт в районі насосної станції першого підйому поблизу Василівки працівники компанії «Вода Донбасу» потрапили під обстріл.

Як зазначає голова Донецької ОДА Олександр Куць, компанія отримала на сьогодні підтвердження режиму тиші і мала б відремонтувати напорний трубопровід Південнодонбаського водогону, який напередодні був пошкоджений в результаті бойових дій. Але попри домовленості, щойно ремонтники приступили до роботи, розпочався обстріл.

Також він наголосив на тому, що вважає такі дії неприпустимими і звертається до представників спостережної місії ОБСЄ дати їм належну оцінку.

За словами Олександра Куця, агресивні дії проросійських бойовиків на даний час ставлять під загрозу забезпечення нормального водопостачання Селидового,  Покровського та Добропільського районів, а також обмеження подачі води з каналу для Маріуполя. Поки не усунуть пошкодження, не працюватимуть Карлівська та Великоанадольська фільтрувальні станції. Вода людям у зазначених районах і населених пунктах подаватиметься за графіком, певний «запас міцності» є – резервуари заповнені.

«Ще раз звертаюся до представників спостережної місії ОБСЄ та міжнародних організацій, що працюють на Донеччині, з вимогою посилити тиск на окупаційну владу і примусити їх не нехтувати гуманітарними потребами населення регіону. Робити цивільне населення заручниками для досягнення своїх злочинних забаганок неприпустимо навіть для окупантів», – підкреслив голова Донецької ОДА.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/poblizu-vasilivki-rosijski-najmanci-obstrilyali-remontnu-brigadu-kompaniyi-voda-donbasu