тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій (НУО) та державних установ для співпраці

Проект «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID. Проект триватиме п’ять років (2018-2023). Для подолання наслідків конфлікту на Cході України. Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі та за їх межами.

Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами, жінками, молоддю, ромами та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному розвитку регіону.

Мета цього оголошення – надати інформацію щодо діяльності Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та ознайомити аудиторію з критеріями щодо визначення, відбору та фінансування партнерських проектів з його реалізації. Цей Проект виконує компанія DAI Global LLC – організація у сфері міжнародного розвитку, що базується у США.

Діяльність Проекту «Економічна підтримка Східної України» зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізація економіки, підтримка сталого розвитку ММСП та побудова довіри до економіки Східної України.

Більш детальну інформацію та повний текст оголошення можна знайти на сторінці: https://www.dai-global-grants.com/UkraineERA.