тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Відповідно до  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області «Про встановлення тарифів на послуги з  перевезення  пасажирів  і багажу на міських  автобусних  маршрутах загального користування».

Розробник – Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.

Проект розпорядження спрямований на досягнення балансу інтересів пасажирів та перевізників, які працюють на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху та маршрутному таксі передбачає:

–  забезпечення стабільного, безпечного та якісного обслуговування пасажирів;

– захист прав споживачів, в частині отримання якісних послуг з транспортного обслуговування в місті;

– забезпечення економічно обґрунтованого рівня тарифів, що дасть можливість перевізникам здійснювати необхідні експлуатаційні витрати і забезпечити надійну роботу з перевезення пасажирів та стабілізувати свій фінансовий стан;

– дотримання перевізниками умов Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Торецьк.

Підставою для розробки даного проекту розпорядження є Закони України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», «Про ціни та ціноутворення», наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту».

Зі змістом проекту та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області в розділі «Регуляторна діяльність» – рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів», «Аналіз регуляторних актів» або в Управлінні житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області в робочі дні тижня з 7:30 до 16:00 години (перерва з 12:00 до 12:30),  тел. (06247) 4-31-40.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: 85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3 (перший поверх), кабінеті № 5, Управлінні житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.

5 квітня 2019 року