тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Майже батальйон воїнів пройшов медико-психологічну реабілітацію, не залишаючи район проведення ООС

З травня минулого року за ініціативи Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та у тісній співпраці з головою Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем започаткована й успішно триває медико-психологічна реабілітація воїнів Об’єднаних сил у самому районі проведення операції.

У безпосередній близькості від лінії зіткнення розташований медичний заклад, що має добру матеріальну базу й славу потужного лікувально-оздоровчого центру. Тільки цього року тут було відновлено здоров’я та морально-психологічний стан близько сотні військовослужбовців, усього ж від початку цього проекту в обласному госпіталі для ветеранів війни міста Святогірська пройшли реабілітацію близько 400 наших захисників.

Найцінніше, що є в Об’єднаних силах – це наші воїни, тож їхньому здоров’ю та морально-психологічному стану командування приділяє велику увагу.

Рухаємось далі!

Разом переможемо!

Слава Україні! 

https://www.facebook.com/watch/?v=618815851863268

За інформацією Операції об’єднаних сил

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/majzhe-bataljon-voyiniv-projshov-mediko-psihologichnu-reabilitaciyu-ne-zalishayuchi-rajon-provedennya-oos