тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу та туберкульозу

Сьогодні, 3 квітня під головуванням заступника керівника ВЦА м. Торецьк Олени Кульбачної відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу та туберкульозу.
Участь у засідання прийняли керівники та відповідальні особи медичних закладів міста, поліції, управління соціального захисту населення, центру зайнятості та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час засідання було визначено план діяльності Ради, а також механізм взаємодії між медичними установами та закладами надання соціальних послуг населення. 
«Один з пріоритетів роботи – посилення компоненту соціального супроводу людей, які мають захворювання ВІЛ – інфекції/СНІДу та туберкульозу. Робота координаційної ради спрямована на налагодження та поліпшення взаємодії діяльності влади та організацій міста для ефективної реалізації в місті проектів з протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.» – зазначила Олена Кульбачна. 
За підсумками засідання були затверджені плани проведенням засідань та основні напрямки роботи на перше півріччя поточного року.