тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Торецьку буде проведено відновлення та капітальний ремонт ліфтового господарства

Поточний рік розпочався приємною новиною для мешканців багатоповерхових будинків. При підтримці Президента України Петра Порошенка, керівника Донецької військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, за ініціативою керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Ярослава Руденко, за рахунок коштів державного бюджету з метою посилення виконання заходів соціально-економічного розвитку міста Торецьк, 3 мільйони гривень буде спрямовано на відновлення та проведення капітального ремонту ліфтового господарства.

За рахунок цих коштів планується відновити роботу 5 непрацюючих ліфтів та здійснити капітальний ремонт 11 працюючих ліфтів, в яких термін експлуатації згідно з експертним висновком не відповідає нормам.
Трохи статистики: в м. Торецьк ліфтовий парк складається з 83 ліфтів, з них 44 ліфти, які не працюють з 2000 року. Потреба в коштах на їх ремонт складає 18,6 млн.грн.

Однак, наполегливими зусиллями міської влади при підтримці обласного керівництва, починаючи з 2017 року в місті активізувалась робота з відновлення та капітального ремонту ліфтового господарства. Так, за кошти субвенції державного бюджету в місті вже повністю відновлена робота 2 непрацюючих ліфтів та капітально відремонтовано 10 ліфтів на загальну вартість 2,121 млн. грн.