тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Школи Донеччини на 100% забезпечені комп’ютерною технікою

Про це під час колегії Донецької облдержадміністрації заявила в.о. директора департаменту освіти і науки Тетяна Сідашева.

«Наразі у Донецькій області завершено наповнення шкіл персональними комп’ютерами задля забезпечення освітніх потреб учнів. Цей показник значно вищій, ніж в інших регіонах України, і ми поступово наближуємось до європейських стандартів», – зазначила вона.

Тетяна Сідашева також зауважила, що в області продовжується розвиток мережі опорних шкіл та інклюзивно-ресурсних центрів. Так, протягом 2017-2018 років створено 18 опорних шкіл та 28 ІРЦ.

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць підкреслив, що органи місцевої влади мають сконцентрувати увагу на розвитку мережі дошкільних навчальних закладів.  

«Протягом двох попередніх років у області створено 23 нові групи у дитячих садочках. Це понад 630 місць. Проте потреба існує у багатьох містах і районах, черги до садочків тривають роками. Спільними зусиллями ми маємо виправити цю ситуацію, тому я доручаю департаменту освіти і науки  Донецької ОДА взяти питання створення місць у дитячих садочках на постійний контроль», – наголосив очільник області.

Також Олександр Куць зазначив, що у школах області потрібно постійно підвищувати кваліфікаційний рівень вчителів задля забезпечення отримання дітьми сучасної, високоякісної освіти.

 

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/shkoli-donechchini-na-100-zabezpecheni-kompyuternoyu-tehnikoyu