тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Донеччину з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури Володимир Омелян

23 березня Міністр інфраструктури Володимир Омелян з робочим візитом відвідав Донецьку область. В ході візиту разом із заступником голови Донецької ОДА Ігорем Стокозом він оглянув аеродром Краматорська та зазначив, що необхідно здійснити ремонтні роботи та запускати проект з будівництва цивільного летовища, так само як і у Маріуполі.

Також Міністр на власні очі перевірив, як будуються дороги на Донеччині, а саме оглянув дорогу Т0515 Добропілля-Лиман на ділянці Краматорськ-Сергіївка, де наразі тривають роботи з відновлення дорожнього полотна та покриття основи. Так само Володимир Омелян здійснив огляд дороги державного значення та міст на трасі М-03 Київ-Харків-Довжанський.

«Все будується якісно і гарантія навіть не 5, а цілих 7! років. З 2019 переходимо на десятирічну гарантію. Цьогоріч повинні капітально відремонтувати в межах області трасу Маріуполь-Запоріжжя, добудувати дорогу до Бахмуту», – наголосив Міністр інфраструктури.

«Війна накладає свій відбиток на ситуацію в регіоні, тому ми повинні довести всім і в першу чергу – самим собі, що ми об’єднані єдиною метою і ні на що, окрім перемоги і повернення окупованих територій ми не погодимося!», – зазначає Володимир Омелян.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/donechchinu-z-robochim-vizitom-vidvidav-ministr-infrastrukturi-volodimir-omelyan