тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 21.03.19: ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ О.САЄНКА ТА МІНІСТРА З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВПО В.ЧЕРНИША У М.КРАМАТОРСЬК

За результатами робочої поїздки до Донецької області відбудеться прес-конференція Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка та Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша щодо взаємодії органів влади та місцевого самоврядування для відновлення та розбудови миру на Сході України, ознайомлення з безпекою і гуманітарною ситуацією поблизу лінії розмежування.

Дата і час проведення прес-конференції: 21 березня 2019 р. о 19:00 год.

Місце проведення: Донецька обласна військово-цивільна адміністрація (вул. Олекси Тихого, 6, м. Краматорськ, Донецька область)

Акредитація представників ЗМІ електронною поштою press@mtot.gov.uaдо 18:00 год. 20 березня 2019 р. Додаткова інформація за тел.: (044) 536 92 50.

Вхід представників ЗМІ за паспортами та редакційними посвідченнями.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/pres-konferenciya-ministra-kabinetu-ministriv-osayenka-ta-ministra-z-pitan-timchasovo-okupovanih-teritorij-ta-vpo-vchernisha-u-mkramatorsk