тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецьке міське відділення Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує про підвищення страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 01 березня 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №160 «Про перерахування  розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого», затверджений коефіцієнт перерахунку сум щомісячних страхових виплат з 1 березня 2019 року в розмірі 1,05.

З метою забезпечення виконання норм частини другої ст.37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Торецьким міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 01 березня 2019 року. Збільшений розмір щомісячних страхових виплат за березень 2019 року внутрішньо переміщені особи отримають вже у березні поточного року,  потерпілі на виробництві, які знаходяться на постійному обліку у Торецькому міському відділенні, отримають у квітні 2019 року.

Згідно до чинного законодавства, максимальний розмір щомісячної страхової виплати після проведеного перерахунку не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, на дату проведення перерахунку, а саме 19210,00 грн. Раніше визначений розмір щомісячної страхової виплати зменшенню не підлягає.