тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Керівник ВЦА м.Торецьк Ярослав Руденко вшанував пам’ять добровольців з Торецька

Сьогодні, 14 березня з нагоди відзначення Дня українського добровольця керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко спільно с начальником Торецького відділення поліції Станіславом Загурським та військовим комісаром м. Торецьк Анатолієм Демьянчуком вшанували пам’ять добровольців 34-го БТрО, які в липні 2014 року звільнили Торецьк від незаконних збройних формувань та мешканців міста, які стали добровольцями та боронили незалежність нашої держави — Миколи Кренджеляка і Генадія Парасочки.

«В липні 2014 року саме бійці добровольчого формування 34-го БТрО звільнили Торецьк від незаконних збройних формувань. У цей день ми вклоняємося всім Героям, які віддали своє життя за збереження територіальної цілісності України та за краще майбутнє своїх дітей у вільній країні. Серед добровольців, які боронили незалежність держави були й мешканці Торецька. Микола Кренджеляк в липні 2014 року став добровольцем батальйону “Січ”, але на превеликий жаль передчасно помер у квітні 2017 року. В грудні того ж року від кулі снайпера загинув ще один наш земляк Генадій Парасочка, який був військовослужбовцем добровольчого 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар” 53-ї окремої механізованої бригади. Вічна їм слава!
День добровольця – це якраз і є символічна дата, щоб довести злагодженість, єдність кожного, хто у той чи інший спосіб долучається до захисту України. На сьогодні добровольці добре інтегровані у Збройні Сили України та виконують вагомі бойові задачі.» – зазначив Ярослав Руденко на своїй сторінці у Фейсбук.