тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Обговорення нового механізму монетизації субсидії

11 березня року в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEENДІМ» відбулася зустріч громадськості з представниками військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, Торецького об’єднаного Управління пенсійного фонду України Донецької області та філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», на якій обговорювався новий механізм монетизації субсидії. Відповідно до наданих роз’яснень, наразі існує два принципово нові механізми монетизації, а саме:

– для одержувачів субсидії, яким призначено субсидію з 01.01.2019 року, субсидія буде перераховуватись АТ «Ощадбанк» на рахунки підприємств, що надають житлово-комунальні послуги. Принциповими відмінностями даного механізму від діючого у 2018 році є те, що зекономлені кошти призначених субсидій не будуть повертатись до державного бюджету, а будуть надані субсидіанту по завершенню опалювального сезону з метою стимулювання економії енергоресурсів;
– для одержувачів, яким призначено субсидію до 01.01.2019, субсидія буде надаватись у готівковій формі тільки з березня по травень 2019 року. Варто зазначити, що в березні місяці одержувачі субсидії отримають субсидії за лютий місяць, в квітні за березень, а в травні за квітень. Також слід зауважити, що пенсіонери отримають субсидії разом з пенсією, а особи, що не отримують пенсію зможуть одержати субсидію в відділеннях АТ «Ощадбанк» через систему переказів «Швидка копійка» або на відкриті рахунки в АТ «Ощадбанк».
✔️ Звертаємо Вашу увагу, що отримана субсидія має бути спрямована на оплату житлово-комунальних послуг, адже у випадку наявності простроченої заборгованості (більше одного місяця!) за житлово-комунальні послуги субсидія надаватись не буде.
✔️ Додатково повідомляємо, що субсидіанти, субсидію яким призначено до 01.01.2019 року, починаючи з травня місяця 2019 року мають звернутись до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (м. Торецьк, вул. Є.Седнєва, б.1) для подання нової заяви та декларації на призначення субсидії.
Для отримання додаткової інформації, Ви можете звернутись до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за телефонами: 4-02-04 та 4-02-63.