тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вітання з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки!
Від імені військово-цивільної адміністрації і себе особисто вітаю Вас з чудовим святом – Міжнародним жіночим днем!

Жінка – уособлення затишку, роду, продовження життя. Вона оточує близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, дарує їм спокій і щастя.
Сьогодні жінки беруть активну участь у всіх сферах життя, поєднують обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій діяльності, та проявляють зразки виваженості, терпіння, відповідальності. Серед вас є керівники підприємств та організацій міста, вчителі і лікарі, діячі культури і службовці. Особливі вітання для жінок-військовослужбовців, волонтерів, медичних працівників, які стоять на варті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Саме ви стаєте прикладом терпіння, безкорисливої любові, жертовності і милосердя в ім’я щасливого майбутнього України.
Від щирого серця бажаю всім жінкам сімейного тепла, добра, міцного здоров’я, успіхів у роботі! Щастя Вам, здоров’я, родинної злагоди та затишку, відданості близьких і найдорожчих Вам людей. Нехай ваше серце завжди буде зігріте любов’ю, життя приносить радість приємних зустрічей, а доля – велику удачу.

 

З повагою, 
керівник військово-цивільної
адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко