тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Cвяткові заходи для представниць прекрасної статі міста Торецьк

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. 
6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулись святкові заходи для представниць прекрасної статі міста Торецьк.

В холі розташувались виставка ляльок, декоративно-прикладного мистецтва та художніх робіт вихованців ЦДЮТ, а також святкова фотозона. На святковому ярмарку фудмайстри нашого міста представили свою продукцію: м’ясоковбасні вироби від підприємця Федора Лобзи та хлібобулочні вироби від підприємця Романа Журавського, місцеві товаровиробники розпочали свою діяльність у 2019 році і сподіваються, що їх продукція прийдеться до вподоби; до фудярмарку долучились ФОП Євтюхіна Вікторія та Наталя Гмиря із різнобарв’ям солодощів.
Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. За ініціативи та підтримки відділу культури з нагоди свята вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, музичної школи ім. І. Карабиця, студенти Торецького музичного коледжу та творчі колективи міста подарували жінкам святковий концерт. Кожна жінка отримала у подарунок сувенір та квіти від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденка.
Шановні жінки, ще раз вітаємо вас з нагоди весняного свята, нехай вам посміхаються перші весняні квіти, а на ваших обличчях завжди сяють щасливі усмішки.