тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ПРОВЕДЕНА ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ МІСТА

01 березня поточного року, представники УЖКГ провели інформаційну зустріч з мешканцями міста щодо створенню ОСББ в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області. Присутні дізнались про найбільш демократичний та ефективний механізм управління власним будинком, про переваги ОСББ та необхідність згуртованої роботи. Представники УЖКГ детально роз’яснили механізм створення ОСББ. Мешканцям розповіли про особливості обслуговування будинку, прибудинкової території та про місцеві програми проведення капітальних ремонтів за програмою співфінансування.

P.S. Нажаль активність мешканців будинків дуже засмучує, мало власників переймаються долею свого майна та не бажають створювати більш комфортні умови проживання, перекладаючи всю відповідальність на інших. Шановні мешканці будьте більш відповідальними та не байдужими до Вашого спільного майна!!!

Додатково повідомляємо, що консультації щодо створення ОСББ, або допомогу у проведенні інформаційних зборів, у підготовці статуту, документів та протоколів зборів можна отримати в УЖКГ за адресою: вул. Героїв Праці, 3 (каб. 2) або за тел. 4-19-33