тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулась презентація конкурсу проектів від команди «Метінвесту» – «Перетворимо Торецьк разом!»

В центрі розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» відбулась презентація конкурсу проектів від команди «Метінвесту» – «Перетворимо Торецьк разом!»

До презентації концепції конкурсу долучились керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко та генеральний директор ТОВ «НВО «Інкор і Ко» Муса Магомедов.

«Між військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк та Інкор і Ко вже підписано спільне рішення про співпрацю з метою проведення в 2019 році конкурсу проектів. Розумію, що це буде дуже кропітка та відповідальна робота, покладена на плечі громади, Метінвесту та влади. Переконаний, що спільними зусиллями, до кінця 2019 року, ми будемо мати круті та цілісні реалізовані проекти» – зазначив Ярослав Руденко. 
Генеральний директор ТОВ «НВО «Інкор і Ко» Муса Магомедов представив команду проекту та розказав про досвід проведення аналогічного конкурсу для громади міста Авдіївка. Кураторами ходу реалізації проекту будуть менеджер з регіонального розвитку Оксана Трегубчук та фінансовий директор АКХЗ Олесандр Тутов.

✅ Взяти участь у конкурсі з загальним обсягом фінансування 1 млн. грн можуть об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, громадські та благодійні організації, а також ініціативні мешканці міста Торецьк.