тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Прес-брифінг на тему: «Вступна кампанія 2019 та відкриття регіональної гарячої лінії з питань освіти для мешканців непідконтрольних Уряду України територій та територій уздовж «лінії розмежування» у Донецькій області»

27 лютого о 10:00 у Краматорську (вул. Олекси Тихого, 6, зала засідань колегії Донецька ОДА) відбудеться прес-брифінг на тему: «Вступна кампанія 2019 та відкриття регіональної гарячої лінії з питань освіти для мешканців непідконтрольних Уряду України територій та територій уздовж «лінії розмежування» у Донецькій області».

Організатори: ГО «Фонд «Відкрита політика», Донецька обласна державна адміністрація.

Спікери:

Ігор СТОКОЗ – заступник голови Донецької ОДА

Світлана КРЕТОВИЧ – в. о. директора департаменту вищої освіти, завідувач сектору переміщених ВНЗ Міністерства освіти і науки України.

Ірина ЖДАНОВА – виконавчий директор ГО «Фонд «Відкрита політика» 
Тетяна СІДАШЕВА – в.о. директора департаменту освіти і науки Донецької ОДА.

Консультанти “гарячої лінії”.

Під час брифінгу будуть анонсовані номери регіональної “гарячої лінії” з питань освіти, які з 1 березня запрацюють в Донецькій ОДА для всіх громадян Донеччини, незалежно по яку сторону “лінії розмежування” вони проживають. Будуть озвучені основні дати і специфіка вступної кампанії-2019, оновлений сайт dostupnaosvita.com.ua  та презентовано нову соціальну рекламу:

Анімаційний ролик «Спрощена процедура вступу 2019 для абітурієнтів з НПУТ, лінії розмежування»: https://www.youtube.com/watch?v=77qt-pOalO0

Постери, листівки та банер «Вступна кампанія-2019 для абітурієнтів зі сходу України»;

Перелік Освітніх Центрів «Донбас-Україна»;

Дорожня карта для абітурієнта «Спрощена процедура вступу: 4 кроки» 
Більше інформації: http://openpolicy.org.ua/ та https://dostupnaosvita.com.ua/

Акредитація – за телефоном (050) 155-63-94, Качура Олександр 

Даний захід організовує ГО «Фонд «Відкрита політика» в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Донецькою  ОДА за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/vstupna-kampaniya-2019-ta-vidkrittya-regionalnoyi-garyachoyi-liniyi-z-pitan-osviti-dlya-meshkanciv-nepidkontrolnih-uryadu-ukrayini-teritorij-ta-teritorij-uzdovzh-liniyi-rozmezhuvannya-u-doneckij-oblasti