тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Обговорювання з питань домашнього насильства та гендерної нерівності

27 лютого в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» за участю начальника управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації Лілії Золкіної, заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Олени Кульбачної відбулось обговорювання з питань домашнього насильства та гендерної нерівності. До участі в обговорюванні також долучились керівники служб та організацій, які займаються соціальною роботою, працівники правоохоронних органів, закладів освіти, культури, громадської організації «Проліска».

Представники Благодійного фонду «Слов’янське серце» Наталія Кіркач та Катерина Ханева ознайомили присутніх про основні напрямки реалізації заходів щодо запобігання домашнього насильства та гендерної нерівності, навели приклади представництв та офісів фондів, програм і спеціалізованих установ ООН, до яких можна звернутись у разі необхідності.
Начальник управління у справах сім’ї та молоді Лілія Золкіна проінформувала про зміни у законодавстві щодо запобігання домашньому насильству, план роботи на 2019 рік у даному напрямку та першочергові заходи з питань гендерного підходу, як кроку у покращенні надання соціальних послуг населенню та запобігання гендерної нерівності.
Заступник керівника Олена Кульбачна ознайомила учасників заходу про роботу із зазначеного питання, що ведеться у місті, та запропонувала проведення спеціальної інформаційної кампанії для співробітників установ-суб’єктів взаємодії, визначенні цільової аудиторії та її потреб.