тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Захисники України на чолі з Командувачем об’єднаних сил вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, вся Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Відбулися меморіальні заходи і у районі проведення операції Об’єднаних сил.

У Краматорську мітинг-реквієм, присвячений пам’яті подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні пройшов на перетині проспекту Миру та бульвару Машинобудівників.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, генерали, офіцери та солдати частин та підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії та Національної поліції, Державної прикордонної служби та інших силових структур, які боронять Україну у складі Об’єднаних сил, разом із представниками місцевої влади на чолі з головою Донецької обласної державної адміністрації Олександром Куцем та мешканцями міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до портретів мешканців Донеччини, які віддали свої життя за волю та незалежність України.

Разом переможемо!

Слава Україні!

За інформацією Операції об’єднаних сил

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/zahisniki-ukrayini-na-choli-z-komanduvachem-obyednanih-sil-vshanuvali-pamyat-geroyiv-nebesnoyi-sotni