тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулась презентація проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у Східній Україні»

21 лютого за ініціативою Української фундації громадського здоров’я в приміщенні центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» відбулась презентація проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у Східній Україні».

Проект реалізовується в рамках проектів Структури ООН Жінки на Сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН «Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління», що фінансується Європейським Союзом, у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я.

✔ До обговорення старту проекту долучились структурні підрозділи ВЦА м. Торецьк, практичні психологи, соціальні працівники, представники поліції та громадськість міста.