тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Торецьку відбулись урочистості до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого з нагоди 5-річниці вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні за участю керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденка, його заступників Юрія Євсікова, Олени Кульбачної та Олександра Андрусенка, військовослужбовців, керівників та делегацій підприємств, установ, організацій, мешканців міста Торецьк та громадськості відбулось урочисте покладання пам’ятних свічок та квітів до пам’ятного знаку, присвяченого захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Продовжились урочистості міським автопробігом вулицями міста та тихою ходою пам’яті до експозиції, присвяченої Героям Небесної Сотні. Покладанням лампадок вшанували Героїв, які не шкодуючи свого життя, стали на захист гідності та свободи, пожертвували собою заради кращого майбутнього української держави.
Завершились урочистості фіналом міського конкурсу української пісні «Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно» та нагородженням конкурсантів міського конкурсу відео робіт «Тому повік не буде забуття, хто Батьківщину захищаючи віддав життя».