тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Торецьку шукають перевізника на маршрути

З метою належної організації пасажирських перевезень у місті Торецьк та забезпечення безперебійного руху автотранспорту на міських автобусних маршрутах загального користуваннявійськово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області, як організатор перевезень, запрошує приватних підприємців та підприємства для обслуговування міських маршрутів № 24 (АС «Автовокзал» – смт Новгородське) та № 25А (АС «Автовокзал» – смт Петрівка).

Вимоги до претендентів: повинен відповідати вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт», мати ліцензію на даний вид перевезень, достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень пасажирів (пасажиромісткість не менше 17 місць).

Пропозиції необхідно подавати до Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3, перший поверх, каб. № 5). Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (06247) 4-31-40 (у робочі дні тижня з 7:30 до 16:00 години (обідня перерва з 12:00 до 12:30)).

Рішення щодо визначення тимчасового перевізника на маршрутах № 24 (АС «Автовокзал» – смт Новгородське) та № 25А (АС «Автовокзал» – смт Петрівка) прийматиметься організатором перевезень відповідно до вищезазначених вимог.

Нагадуємо, що 12.02.2019 у будівлі військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області відбувся конкурс з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування. На конкурс було виставлено 11 міських автобусних маршрутів, заяви подані трьома перевізниками. По двом вищезазначеним маршрутам не виявилося жодного претендента.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області