тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні

Шановні мешканці міста Торецьк!

20 лютого в країні відзначається пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні. Цей день був встановлений Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Цього року виповнюється п’ята річниця з дня трагічних, сповнених героїзму подій, коли Майдан об’єднав десятки тисяч українців із різних областей та районів, у яких була спільна мета – бажання жити у вільній країні. У найважчий момент вони пожертвували собою заради кращого майбутнього української держави. Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. 
Сьогодні ми вшановуємо тих, хто заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя, та висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв. Боротьба за незалежність України та її суверенітет продовжується. В жалобі згадаємо всіх загиблих героїв та підтримаємо тих, хто в цей час боронить нашу землю від російського агресора.

Слава нашим героям! Слава Україні!

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м. Торецьк
Донецької області Ярослав Руденко