тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На нараді в Донецькій ОДА презентовано проект ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”

Минулого тижня в Донецькій облдержадміністрації відбулась нарада під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства Олександра Баранника, спеціаліста з розвитку громад ПРООН Наталії Єременко та експерта Міжнародної Фінансової Корпорації Групи Світового банку (IFC) Ігоря Галочки спільно з представниками органів місцевого самоврядування. У першу чергу, на нараді було презентовано проект ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (Houses). Його метою є стимулювання  та підтримка створення ОСББ; підготовка ОСББ для отримання фінансування  та реалізації проектів з покращення стану будинків; сприяння підвищенню обізнаності населення з питань енергоефективності  та енергозбереження; сприяння підвищенню енергоефективності житлового фонду.

Друга тема наради висвітлювала допомогу з боку IFC стосовно впровадження енергоефективних проектів.

Більш детально про цей проект ви можете дізнатися за посиланням http://www.toretsk-vca.gov.ua/osmd або звернутися в УЖКГ за адресою: м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3.