тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відзначення 32-ї річниці створення ГО «Торецька міська організація ветеранів України»

14 лютого в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості м. Торецьк відбувся урочистий Пленум ГО «Торецька міська організація ветеранів України» з нагоди 32-ї річниці створення. У заході взяли участь голова ГО «Торецька МОВУ» Володимир Лисицин, заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Олександр Андрусенко, директор із соціальних питань ДП «Торецьквугілля» Володимир Герт, директор ПрАТ «Торецький хлібокомбінат» Ігор Рибак, члени та ветерани ГО «Торецька МОВУ».

У своєму зверненні Олександр Андрусенко привітав присутніх зі святом, подякував за плідну працю та нагородив грамотами активістів ветеранського руху за багаторічну активну працю по зміцненню ветеранського і волонтерського руху в місті. 
Діяльність ГО «Торецька МОВУ» бере початок з 1987 року, за цей час вони 2 рази отримали відзнаку «Краща міська організація України», та залишаються активними учасниками громадського життя міста. Бажаємо членам ГО «Торецька МОВУ» миру, здоров’я, наснаги, життєвих сил та натхнення в подальшій роботі.