Результати чемпіонату Донецької області з вільної боротьби
Переможціта призери
І ЕТАПУ ОБЛАСНИХ ІГОР З ЄДИНОБОРСТВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ “CombatGames 2019” ТА ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ СЕРЕД ДІВЧАТ 2004-2006 р.н.
09-10.02.2019р.
м. Торецьк
Зайнятемісце | Прізвище, им’я | Місто | Спорт.клуб, спорт. школа | П.І.Б. тренера спортсмена | ||||
33 кг. | ||||||||
Никифорова Анастасія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Дубовая Віолетта | Бахмут | КДЮСШ №1 | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Гончарук Анастасія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Козаченко Ірина | Дружківка | ОС ДЮСШОР | Веремієнко О.М. | |||||
36 кг. | ||||||||
Стрюкова Владислава | Бахмут | КДЮСШ №1 | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Савіна Ганна | Дружківка | ОС ДЮСШОР | Веремієнко О.М. | |||||
СупруненкоКрістіна | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Кондратенко Т.П. | |||||
Маркова Софія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
39 кг. | ||||||||
Єфремова Марія | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Паньшина Аліна | Маріуполь | КДЮСШ «Атлетик» | Флоринський П.О. | |||||
Шаталова Марина | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Клименко Діана | Андріївка | Колос | Борисенко П.В. | |||||
42 кг. | ||||||||
Леппа Софія | Бахмут | КДЮСШ №1 | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Семчова Віолетта | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Пудовкіна Ксенія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Таранова Євгенія | Старогнатівка | ОС ДЮСШОР | Олійник І.І. | |||||
46 кг. | ||||||||
Керимова Аїда | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Шепелєв Г.М. | |||||
Коваль Софія | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |||||
Мозолевська Енола | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Неділько Вікторія | Андріївка | Колос | Борисенко П.В. | |||||
50 кг. | ||||||||
Виноград Єлізавета | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |||||
Катюхіна Юлія | Селідове | ДЮСШ | Губко П.В. | |||||
Ротач Анастасія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Коштур Вікторія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
54 кг. | ||||||||
Баль Софія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Власович Вікторія | Дружківка | ОС ДЮСШОР | Веремієнко О.М. | |||||
Руденко Аліна | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Неділько Влада | Андріївка | Колос | Борисенко П.В. | |||||
58 кг. | ||||||||
Білей Ірина | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Стоюшко Мілана | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |||||
Яришєва Валерія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Кондратенко Т.П. | |||||
Піскарьова Діана | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
62 кг. | ||||||||
Олексіївська Галина | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Богданова Т.С., Шепелєв Г.М. | |||||
Свиридова Катерина | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Кондратенко Т.П. | |||||
Лесняк Анастасія | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |||||
Кузьміна Ольга | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |||||
66 кг. | ||||||||
Сєдих Євгенія | Бахмут | КДЮСШ №1 | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Кирилова Анастасія | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Підгорна Катерина | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
70 кг. | ||||||||
Борздова Марія | Бахмут | КДЮСШ №1 | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |||||
Крамчанінова Наталя | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |||||
Колоденко Діана | Старогнатівка | ОС ДЮСШОР | Олійник І.І. |
Переможці та призери
І ЕТАПУ ОБЛАСНИХ ІГОР З ЄДИНОБОРСТВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ “CombatGames 2019” ТА ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ СЕРЕД ЮНАКІВ 2004-2006 р.н.
09-10.02.2019 р.
м. Торецьк
Зайнятемісце | Прізвище, им’я | Місто | Спорт.клуб, спорт. школа | П.І.Б. тренера спортсмена |
38 кг. | ||||
Керимов Алім | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Шепелєв Г.М. | |
Маліновський Ярослав | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
ЦвігунДммитро | Слов’янськ | МК ДЮСШ | Чурай М.М., Жданов В.М. | |
МустафаєвРадихан | Слов’янськ | МК ДЮСШ | Чурай М.М., Жданов В.М. | |
41 кг. | ||||
Яришкін Ігор | Маріуполь | КЗ КДЮСШ | Попов С.В., Сироєдов В. | |
Карпенко Микита | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |
Фрайтер Андрій | Старогнатівка | ОС ДЮСШОР | Олійник І.І. | |
Закарлюка Артем | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |
44 кг. | ||||
Чибичик Іван | Гранітне | ОДЮСШ | Мамраш О., Домбай М.М. | |
Васильєв Давид | Маріуполь | КЗ КДЮСШ | Попов С.В., Сироєдов В. | |
Ємець Дмитро | Слов’янськ | МК ДЮСШ | Чурай М.М., Жданов В.М. | |
Батарон Ярослав | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |
48 кг. | ||||
Кравченко Ярослав | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
Аніпченко Данило | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |
Требушков Володимир | Маріуполь | КЗ КДЮСШ | Попов С.В., Сироєдов В. | |
МагомедхановМурат | Андріївка | Колос | Борисенко П.В. | |
52 кг. | ||||
ГаббасовЄрбол | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |
Харітонов Євген | Бахмут | ДВУОР | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
Рибак Ігор | Торецьк | ДЮСШ | Ерешев А.Т., Нікітенко Н.В. | |
Муль Микола | Маріуполь | КДЮСШ «Атлетик» | Флоринський П.О. | |
57 кг. | ||||
Синицький Данило | Слов’янськ | МК ДЮСШ | Чурай М.М., Жданов В.М. | |
Тараненко Нікіта | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т. | |
Кишканьов Микита | Маріуполь | КЗ КДЮСШ | Семенов В.Г. | |
Ігнатов Олег | Селідове | ДЮСШ | Губко П.В., Єфремов А.В. | |
62 кг. | ||||
Чорних Ярослав | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
Шабанов Леонтій | Маріуполь | КЗ КДЮСШ | Папуш М.Ф., Сироєдов В. | |
Маркохай Віталій | Гранітне | ОДЮСШ | Мамраш О., Домбай М.М. | |
Сорока Влад | Торецьк | ДЮСШ | Нікітенко Н.В. | |
68 кг. | ||||
Наумов Кирило | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
Шамлі Влад | Маріуполь | ДЮСШ | Глущенко В.В. | |
Білоконь Максим | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Нікіфоров О.О., Шепелєв Г.М. | |
Москальов Андрій | Бахмут | ДВУОР | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
75 кг. | ||||
Дворядкин Костянтин | Гранітне | ОДЮСШ | Мамраш О., Домбай М.М. | |
Батанов Микола | Велика Новоселівка | ОК ДЮСШ | Бобильов В.А. | |
Гопка Євген | Мирноград | ДЮСШ | Рябовол В.О. | |
Лєвтєров Максим | Велика Новоселівка | ОК ДЮСШ | Бобильов В.А. | |
85 кг. | ||||
Рутченко Дмитро | Бахмут | КДЮСШ | Єфремов М.В., Єфремов А.В. | |
Микитенко Богдан | Краматорськ | ДЮСШ№1 | Леончук В.В., Новомлинський Є.М. | |
Копущу Андрій | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Кондратенко Т.П. | |
Потримай Назар | Дружківка | ОС ДЮСШОР | Веремієнко О.М. | |
100 кг. | ||||
Косиця Ярослав | Слов’янськ | МК ДЮСШ | Чурай М.М., Жданов В.М. | |
Шаповалов Михайло | Слов’янськ | МК ДЮСШ | Чурай М.М., Жданов В.М. | |
Костін Едуард | Торецьк | Обласна КДЮСШ | Кондратенко Т.П. |
За результатами чемпіонату в командному заліку дівчата міста Торецьк посіли 1 місце, хлопці – 3 місце. Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк вітає призерів змагань та їх тренерів, зичимо нових високих спортивних досягнень та перемог.